В първи клас

 ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Д-р ПЕТЪР БЕРОН” - ПЛЕВЕН

град Плевен, жк.„Сторгозия”, ул.”Д-р Петър Берон” №2,  064850086, 064850295,  e-mail:beron_pl@abv.bg

 

СПИСЪК
на приетите ученици  в I клас за учебната 2019/2020 г. 

към 20 юни 2019 г

I "А"  клас

  1. Александър Миленов Михайлов
  2. Василиян Генадиев Генов
  3. Велизар Филипов Димитров
  4. Владимир Владимиров Димитров
  5. Вяра Ивайлова Петрова
  6. Габриела Петрова Буковска
  7. Далия Ивайлова Минковска
  8. Ева Георгиева Христова
  9. Ивана Костадинова Аврамова
  10.  Ивелин Петров Йочков
  11. Ивет Мартинова Ячева
  12.  Катерина Алексеева Михайлова
  13. Красен Николаев Савов
  14. Кристина Крумова Зарева
  15.  Кристияна Петрова Петрова
  16.  Мария Даниелова Гуркова
  17. Никол Николова Ненова
  18.  Никол Юлиянова Семерджиева
  19. Нора Георгиева Георгиева
  20.  Паола Ивайлова Иванова
  21. Пламен Пламенов Дечев

Цветислав Валериев Гачевски

I "Б"  клас

1. Анна Цветомирова Йотова
2. Анатоли Владиславов Халачев
3. Боян Велинов Кехайов
4. Виктория Петрова Нешкова
5. Виктория Цветелинова Цветанова
6. Георги Добромиров Луканов
7. Даниел Дилянов Маринов
8. Дариа Владиславова Главинкова
9. Десислава Деянова Денчева
10. Елиа Петрова Баракова
11. Елизабет Ивова Попова
12. Ивайла Петрова Ванкова
13. Иван Димитров Петров
14. Ивелин Ивайлов Диков
15. Ивелин Росенов Въглев
16. Кристиян Петров Нешков
17. Мартин Веселинов Тонков
18. Михаела Цецова Кутева
19. Никола Христофоров Николов
20. Стефания Снежанова Стоянова
21. Християн Мариянов Митев

I "В"  клас

1. Александра Иванова Иванова
2. Алекс Валентинов Дунчев
3. Анна Тодорова Кръстева
4. Виктория Цветомирова Любенова
5. Деница Емилиянова Динкова
6. Елизабет Пламенова Найденова
7. Иван Галинов Трифонов
8. Ивайла Ивайлова Лачева
9. Кети Ивайлова Георгиева
10. Кристина Александрова Николова
11. Марта Мирославова Андреева
12. Мартин Бориславов Бъчев
13. Мартин Маринов Горанов
14. Микаела Маргаритова Детелинова
15. Момчил Константинов Зарков
16. Никол Славева Великова
17. Петър Ленков Русев
18. Станислав Енчев Христев
19. Стефан Емилов Петков
20. Юлиян Павлинов Богданов

I "Г"  клас

1. Александра Калинова Иванова
2. Валентин Александров Димитров
3. Ванеса Красимирова Борисова
4. Виктор Ивайлов Иванов
5. Владислава Владимирова Казашка
6. Денислав Кирков Василев
7. Десислава Десиславова Георгиева
8. Емил Владимиров Руцов
9. Кристияна Тихомирова Желязкова
10. Магдалена Иренова Валериева
11. Максимилиян Цветомиров Кошериков
12. Ния Емилова Ангелова
13. Преслав Венелинов Петров
14. Румен Руменов Дилов
15. Самуел Аспарух Рапачоли Манзанарез
16. Светломира Мариянова Найденова
17. Сиана Николаева Янкова
18. Стефани Стефанова Иванова
19. Тодор Росенов Първанов
20. Тони Георгиев Симеонов

 

СВОБОДНИ МЕСТА СЛЕД ПЪРВО КЛАСИРАНЕ:

I “A” клас – няма

I Б клас – 1 място

I В клас – 2 места

I Г клас – 2 места

Директор:  / П /

Ваня Дражева