След четвърти клас

                ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ „Д-р ПЕТЪР БЕРОН” - ПЛЕВЕН

град Плевен, жк.„Сторгозия”, ул.”Д-р Петър Берон” №2, 064850086, 064850295, e-mail: beron_pl@abv.bg, www.beronpleven.in

СПИСЪК 

на приетите ученици след първо класиране в V клас за учебната 2019/2020 г.

VA клас 

  1. Алекс Росенов Николов
  2. Антонио Любомиров Пачовски
  3. Антония Ивайлова Ангелова
  4. Благовест Валериев Гачевски
  5. Божидара Кирилова Томова
  6. Борис Валентинов Доровски
  7. Ваяна Станиславова Пеева
  8. Владимир Владимиров Данков
  9. Георги Маринов Георгиев
  10. Даниел Славейков Луканов
  11. Денис Мартин Димитров
  12. Денислав Данаилов Андреев
  13. Деница Ивайлова Василева
  14. Ева Красимирова Асенова
  15. Златомир Емилов Атанасов
  16. Йоана Иванова Иванова
  17. Калина Стефанова Колева
  18. Каролин Илианова Луканова
  19. Лилия Господинова Пейкова
  20. Мирослав Николаев Георгиев
  21. Наталия Ивайлова Радева
  22. Никол Адрианова Ангелова
  23. Симона Славейкова Луканова
  24. Теди Тихомирова Начева
  25. Христиан Димитров Димитров
  26. Христина Христова Русанова

V„Б“ клас

  1. Алекс Людмилов Копчев
  2. Александър Юлианов Съйков
  3. Андреа Илиева Минковска
  4. Биляна Петкова Цанова
  5. Виктория Юлиева Захариева
  6. Даниел Валериев Стоянов
  7. Деан Ивелинов Йосифов
  8. Ева Валентинова Петрова
  9. Елена Людмилова Копчева
  10. Емил Викторов Весков
  11. Зорница Фернандова Калейра
  12. Ивайла Даниелова Христова
  13. Ивона Юлиева Захариева
  14. Йоана Петрова Павлова
  15. Любомир Николаев Десков
  16. Невена Валериева Русева
  17. Никола Андреев Воденичаров
  18. Петър Мариянов Панчев
  19. Преслава Адриянова Калчева
  20. Рая Миленова Георгиева
  21. Светослав Лъчезаров Цветанов
  22. Симона Николаева Добрева
  23. Симона Стефанова Иванова
  24. Стефани Стефанова Господинова
  25. Юлиана Миткова Христова
  26. Янислава Николаева Маринова

V„В“ клас

  1. Александра Аспарухова Николова
  2. Александра Маринова Андреева
  3. Александра Павлова Райкова
  4. Божидар Божидаров Ценков
  5. Борис Бориславов Крумов
  6. Валентин Емилов Генов
  7. Ванеса Цветанова Цветанова
  8. Велин Владимиров Андреев
  9. Виктор Любенов Великов
  10. Габриел Юриев Йорданов
  11. Габриела Александрова Иванова
  12. Даниел Димитров Григоров
  13. Денислав Ивайлов Лалов
  14. Ивелин Генадиев Гатев
  15. Иво Венциславов Мотев
  16. Иво Цветомиров Цолов
  17. Кристиян Кирилов Маринчев
  18. Майкъл Миладинов Койнов
  19. Мария Христова Бозукова
  20. Мила Димитрова Генова
  21. Мирослав Маринов Иванов
  22. Никол Найденова Стефанова
  23. Никола Николаев Димитров
  24. Теодор Цветанов Цветанов
  25. Цветелин Николаев Данов

Свободни  места след първо класиране:

V “A” клас – няма

V Б клас – няма

V В клас – 1 място

               

 

Директор: / п /

Ваня Дражева